Zintegrowany plan produkcji

iqs PP/CP

Plan inspekcji i plan kontroli

Dobrze zorganizowane inspekcje

Sprawdzaj tylko tam, gdzie jest to konieczne: iqs PP/CP generuje plany kontroli bezpośrednio i szybko za pomocą technologii blokowej iqs lub bezpośrednio z rysunku technicznego.

Aby zagwarantować jakość produktu, w razie potrzeby można przeprowadzać różne inspekcje w całym łańcuchu wartości, tj. od towarów przychodzących, przez różne etapy produkcji, po towary wychodzące. Planowanie kontroli iqs (PP/CP) ułatwia tworzenie planów kontroli i kontroli dla obszarów kontroli towarów przychodzących/wychodzących, dla kontroli pośrednich oraz SPC.

Prosta obsługa dokumentów przy użyciu technologii dziedziczenia i bloków konstrukcyjnych

Wielokrotne wykorzystanie cech

Większa wydajność dzięki integracji rysunków

Integracja rysunków w iqs PP/CP znacznie przyspiesza proces tworzenia planów inspekcji. Wszystkie wymagane pozycje planu kontroli są pobierane bezpośrednio z danych CAD do planu kontroli. Przenoszenie charakterystyk z zeskanowanych rysunków odbywa się za pomocą optycznego rozpoznawania znaków, OCR.

Dziedziczenie

Uprość tworzenie planu inspekcji! Twórz różne elementy składowe swojego planu kontroli w oparciu o rodziny produktów i podobne procesy. Po utworzeniu te elementy konstrukcyjne mogą być szybko i łatwo ponownie wykorzystane dzięki technologii dziedziczenia iqs w planach kontroli specyficznych dla części i mogą być dostosowywane indywidualnie w dowolnym momencie.

Integracja danych CAD – automatyczne tworzenie planów kontroli poprzez kliknięcie bezpośrednio na charakterystykę na rysunku i automatyczne dostosowanie planów kontroli w przypadku wystąpienia zmian na rysunku

Indywidualne interwały kontroli w odniesieniu do czasu, ilości i partii

Uzupełnienie planów kontroli filmami, obrazami, specyfikacjami kontroli, rysunkami

Automatyczne generowanie schematów blokowych i tablic informacyjnych inspekcyjnych

Centralne planowanie kontroli

Zmniejsz koszty kontroli

Dzięki ścisłemu powiązaniu iqs PP/CP z modułem iqs FMEA każda pojedyncza kontrola będzie w pełni uzasadniona – niepotrzebne kontrole są systematycznie identyfikowane i eliminowane. Wysiłek kontrolny opiera się na rzeczywistych wymaganiach, co skutkuje znaczną redukcją kosztów i czasu. Możesz teraz w dowolnym momencie uzasadnić pozostałe kontrole wewnętrznie lub klientom.

Pełna dokumentacja

Dzięki iqs PP/CP możesz wygenerować szczegółową historię planów kontroli dla każdego produktu za naciśnięciem jednego przycisku. W każdej chwili możesz uzyskać dostęp do wszystkich wersjonowanych i kompletnych planów kontroli – na przykład podczas audytów lub wizyt u klientów.

Kontaktiere uns!

Niemcy
iqs Software GmbH
Erlenstraße 13c
77815 Bühl (Baden)

+49 (0) 7223 28148-0

info@iqs.de

Skontaktuj się z nami!

Polska
9HQ Seehafer & Jendryczka Sp. j.
Podwiesk 3b
86-200 Chełmno

+48 608 408 089

kontakt@9hq.pl

Śledź nas na

© 2022 9hq. All rights reserved